Trasy

Zapraszamy na nasze trasy!

Klientom oddajemy do dyspozycji 6 hektarów terenu z przeszkodami. W trakcie jazdy na quadzie pokonasz liczne wzniesienia, teren piaszczysty czy inne przeszkody, które pozwolą wykazać się w terenie. Ta trasa jest idealna także dla osób, które pierwszy raz jeżdżą na quadzie i chcą się przyuczyć przed wyprawą w bardziej wymagającą drogę.

Ta trasa wiedzie przez Wrzosowiska Kłomińskie, opuszczone miasto Kłomino, szlak jeniecki, Brzeźnicę Kolonie (zwiedzamy silosy atomowe), zalewy nadarzyckie. Wycieczka quadami kończy się również ponownym przejazdem przez Wrzosowiska Kłomińskie.

W trakcie wyprawy zwiedzamy fortyfikację z czasów II Wojny Światowej. Istnieje możliwość przejścia się korytarzami udostępnionymi przez Stowarzyszenie Historyczne z Bornego Sulinowa. Dalsza trasa zakłada przejazd przez malownicze okolice Komorza, zamku Joannitów – Drahim. W trakcie postoju w Rzepowie jest możliwy postój na świeżą rybkę, którą uprzednio samemu najpierw można wyłowić!

Zwiedzanie Bornego Sulinowa. Na trasie znajdują się następujące punkty: Dom Oficera, Muzeum Broni Pancernej, Dom Generalicji Niemieckiej, Cmentarz z pepeszą, bunkier Adolfa Hitlera.

Przejazd przez leśne dukty w stronę Kaloryferu – pisakowych dróg ze wzniesieniami wykorzystywanymi do testowania czołgów. Sporą atrakcją jest także wizyta w owadoparku znajdującym się w Lubnicy. 

Wyprawa terenowa w głąb malowniczych, okolicznych terenów. W trakcie weekendu uczestnicy biwakują i zwiedzają wybrane miejsca ze znanych tras. 

Na specjalne potrzeby klientów planujemy trasę składająca się z łatwiejszych bądź trudniejszych etapów.

Zimą organizujemy kuligi połączone z ogniskiem.

Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość przygotowania w wybranych miejscach postojów z ciepłym posiłkiem